بارسلونا قطعا این دو بازیکن را می خواهد :: ورزش سه


کد خبر: 1812143 |
04.14.00 13:59 |
24 693 نفر |

1
نظرات

تلاش برای جذب عوامل آزاد؛

سزار آسپلیکوتا و فرانک کاسیر از چلسی و میلان به دو هدف مهم بارسلونا در بازار تابستان تبدیل شده‌اند.

به گزارش “ورزش سه”، “بارسلونا” از هم اکنون حرکت خود را برای حضور قدرتمند در فصل نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده و با توجه به شرایط خاص مالی روی جذب بازیکنان آزاد متمرکز شده است. موندو دپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد سزار آسپلیکوتا و فرانک کاسیر دو بازیکن چلسی و میلان در لیست خرید این تیم هستند.

بازگشت مدافع به بزرگسالان

با وجود تمایل ژاوی، بارسلونا عجله ای برای تمدید قرارداد سرخیو روبرتو ندارد و این باشگاه اولویت های دیگری را در بازار نقل و انتقالات مشخص کرده است. سزار آسپلیکوتا، مدافع اسپانیایی “چلسی” زیر نظر کاتالان ها قرار گرفت و مذاکرات برای دستیابی به توافق با این بازیکن آغاز شد. با این حال، مدیران باشگاه بارسلونا مطلع شدند که چلسی فرصت دارد تا یک سال دیگر قرارداد خود را با این بازیکن تمدید کند و آنها قصد داشتند این آیتم را فعال کنند.

اما “بارسلونا” آماده است برای توافق با “چلسی” و پرداخت مبلغ مورد نظر برای خرید سزار آسپلیکوت اقدام کند. هم این بازیکن و هم “بارسلونا” امیدوارند که باشگاه انگلیسی به درخواست اسپلیکوئتا برای جدایی پاسخ مثبت دهد. چلسی عادت دارد به بازیکنان قدیمی خود پیشنهاد دهد که قراردادشان یک فصل دیگر به پایان رسیده است، اما تمایل این بازیکن برای انتقال به بارسلونا می تواند شرایط را تغییر دهد.

سزار کاپیتان “چلسی” و قهرمان اروپا است و می خواهد به “بارسلونا” برای بازگشت به اوج کمک کند. از نظر فنی بازیکنی است که خیلی خوب گل می زند و با هوش تاکتیکی و قدرت ریسک به خط حمله می پیوندد. همچنین تجربه بالای سزار آسپلیکوتی می تواند به بارسلونا کمک کند تا دوباره بخشی از تیم های بزرگ اروپایی شود.

جای این هافبک در بارسلونا خالی است

خرید فرانک کاسی، هافبک 25 ساله ساحل عاج نیز در دستور کار رهبری بارسلونا برای فصل آینده قرار دارد. قرارداد این بازیکن در 30 ژوئن به پایان می رسد و “بارسا” هیچ شکی در توانایی های فرانک کاسی ندارد. در ماه های اخیر، فرانسوا پیشنهاد میلان برای دستمزد جدید پنج میلیون یورو در سال را رد کرده است و محتمل ترین گزینه برای او – ترک تیم است.

در ماه های اخیر بازیکنانی مانند هاکان لاالهاناغلو و جیجی دوناروما پس از پایان قراردادشان با میلان از این باشگاه جدا شده اند و سرنوشت مشابهی در انتظار فرانک کاسیر است. البته در این مدت باشگاه های مختلفی از سراسر اروپا به جذب فرانک کاسیر علاقه نشان دادند و از بارسلونا نیز به عنوان یکی از تیم های خواهان او یاد می شود.

توانایی فنی و البته قدرت بدنی این هافبک جوان نام او را در لیست خرید بارسلونا ثبت کرده است. سبک بازی فرانک کاسی با سبک بازیکنانی مانند سرخیو بوسکتس، فرانکی دی یونگ، پدرو، گاوی و نیکو گونزالس متفاوت است و هزینه جذب این بازیکن صفر است. با پایان فصل، بارسلونا انتقال فرانک کاسیر را جدی تر خواهد گرفت.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances