اولین موتورسیکلت برقی تریومف با قدرت 180 اسب بخار!

[ad_1]

فرارو-Triumph به تازگی یک موتور سیکلت الکتریکی به نام TE-1 را عرضه کرده است. این موتورسیکلت دوستدار محیط زیست تا 180 اسب بخار قدرت تولید می کند و به نظر می رسد در بالاترین سطح در بازار خودروهای دو چرخ قرار دارد و رقیبی سرسخت برای برخی از معتبرترین برندها در بخش خودروهای الکتریکی دو چرخ خواهد بود.

به گزارش فراار، گسترش سریع موتورسیکلت های برقی منجر به تولید نسخه های برقی موتورسیکلت ها توسط برندهای سنتی قدرتمندی مانند هارلی دیویدسون خواهد شد. Triumph TE-1 اولین محصول الکتریکی این شرکت بریتانیایی خواهد بود و این شرکت قصد دارد با TE-1 در این زمینه با اشتیاق صحبت کند. این موتورسیکلت اولین بار در سال 2019 به طور رسمی رونمایی شد و اکنون این شرکت در فاز سوم پروژه خود، Triumph TE-1 را با ویژگی های جدید معرفی کرده است.

اولین موتورسیکلت الکتریکی قدرتمند Triumph // Ed

تصاویر اصلی این محصول یک موتورسیکلت برقی بسیار زیبا و به ظاهر توانمند را نشان می دهد. تیزر کوتاهی نیز از این محصول منتشر شده است. طراحی شیک Triumph TE-1 باید با عملکرد مطابقت داشته باشد، اگرچه هنوز جزئیات فنی منتشر نشده است. بر اساس شایعات، این موتورسیکلت برقی دارای موتور 180 لیتری است. مرحله بعدی تست این موتورسیکلت شامل تست جاده و پیست خواهد بود که پس از آن تنظیمات و کالیبراسیون نهایی دوچرخه الکترونیکی انجام می شود.

اولین موتورسیکلت الکتریکی قدرتمند Triumph // Ed

در طول سفر، مهندسان شرکت به دقت دستگاه را تنظیم می کنند تا از کارکرد آن قبل از شروع تولید مطمئن شوند. Triumph در حال کار بر روی پروژه ای با ویلیامز Advance Engineering، Integral Powertrain و دانشگاه وارویک است. این شرکت هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و قیمت این محصول منتشر نکرده است. TE-1 اولین موتورسیکلت الکتریکی این برند خواهد بود، در گذشته این شرکت چندین موتورسیکلت با باتری عرضه کرده است.

این شرکت دوچرخه الکتریکی Trekker GT را در تابستان 2020 عرضه کرد. قیمت این موتور سیکلت 3750 دلار است، این دوچرخه دارای طراحی شیک و ترکیبی از موتور و باتری با استفاده از پدال شیمانو است که 44 پوند فوت گشتاور تولید می کند و برد 90 مایل دارد. ما انتظار داریم TE-1 قدرتمندتر از Trekker GT و همچنین مقرون به صرفه تر باشد.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما