اندیشه ای در مسیر خطرناک رنجدیدگان و ستمدیدگان؟!روزنامه خراسان: در حالی که محمد نادری مصدوم بود و مشخص نیست به دربی می رسد یا خیر، انتظار می رفت محمود فکری مدافع چپ کلاسیک را مقابل گلگهر سیرجان در ترکیب تیمش قرار دهد تا حداقل او آماده باشد. برای بازی مقابل سرخابی ها. و استقلال نباید از این جناح نگرانی داشته باشد. البته به گفته کارشناسان استفاده همزمان از محمد نادر و میلیچ خیلی خوب جواب داد و میلیچ فصل گذشته بازیکن باکیفیتی از خود نشان داد اما نیمکت نشینی میلیچ در حالی که نادر مصدوم است و دربی نزدیک است همه را شگفت زده کرد. بیا دیگه!

پس از بازی استقلال و پیروزی خوب گلگهار که البته به تاکتیک محمود فکری و دستیارانش مربوط نمی شد که با شجاعت رشید مظاهری و شانس به دست آمد، میلیچ که در این بازی روی نیمکت نشسته بود پست کرد. در صفحه اینستاگرام خود با سوالی در مورد صندلی خود. نه، او پیروزی مقابل گلگهار را به هم تیمی هایش تبریک گفت: «بی دلیل روی نیمکت بنشینید!» اشکالی ندارد که همیشه از تیم حمایت کنید. ما دیروز خوب پیروز شدیم و همه هم تیمی هایم خوب کار کردند. «متن بسیار ساده و منطقی و سوالی که سرمربی تیم توانست در تمرین به آن پاسخ دهد و ابهامات بازیکن کروات خود را برطرف کند اما ظاهرا این پست در اینستاگرام مورد پسند قرار نگرفته است. محمود فکرا سرمربی استقلال و سرمربی آبی ها با ممانعت از حضور میلیچ در تمرین روز گذشته این تیم، وارد عمل شد و او را به کمیسیون انضباطی باشگاه تحویل داد.

ملیچ و شیخ دیابات که از معدود خارجی های باکیفیت و بی بند و بار تاریخ باشگاه بودند و هستند، برای ورود فکری به استقلال مشکل داشتند و ظاهراً ریشه این مشکل را نه تنها در ذهن، در جای دیگری باید جستجو کرد. از سرمربی!! اگر این ایده در ابتدای لیگ با دیابتی که به اخلاق و ادب و متانت معروف است در تضاد لفظی قرار بگیرد و آن را به کمیسیون انضباطی بدهد یا حالا میلیچ را برای پست عادی اینستاگرام به باشگاه بدهد در حالی که بازیکنان لایک می کنند. فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و محمد دانشگر رفتار مناسبی با هواداران و تیم ها ندارند. بلافاصله یک علامت سوال بزرگ در سر آنها ایجاد می شود.

این رفتارهای فکری هواداران فوتبال و استقلالی ها ما را به یاد کارهای شگفت انگیز صمد مرفاوی و پرویز مظلومی، سرمربیان سابق استقلال و مربی و مدیر فعلی آبی ها می اندازد! مرفاوی و مظلومی در دوران مربیگری خود با بازیکنان و مربیان خارجی استقلال برخورد بدی کردند یا آنها را در لیست مازاد قرار دادند یا از همکاری قطع کردند. مرفاوی; پائولو رینالدو به مازاد این بازیکن پرویی اضافه کرد که بعدها ستاره تیم ملی پرو، چیهواهوای ایتالیا و بوکا جونیورز شد و دو دستیار خارجی خود، اریش روتهمولر و دیونگ را اخراج کرد تا استگال قهرمانی را از دست بدهد. سال

می توانید درباره پرویز مظلومی کتاب بنویسید! ایگور پروپیچ ملقب به بمب بالکان به دلیل عدم اعتقاد به او 53 گل به ثمر رساند. او در نهایت بدون تسویه حساب از استقلال اخراج شد و بعداً بابت غرامت 430 هزار دلاری پرداخت نشده به باشگاه شکایت کرد و نه مدیری که او را به درخواست مظلومی جذب کرد و نه سرمربی، ریالی به عنوان غرامت پرداخت نکردند. . !! همین ماجرا با گوران ارکوویچ بازیکن صربستانی استقلال نیز تکرار شد و استقلال 50 هزار دلار جریمه شد. ادل شیخ، بازیکن آلمانی-مراکشی که با اصرار مظلومی و با وجود هشدار رسانه ها مبنی بر مصدومیت قدیمی اش به خدمت گرفته شد، یکی دیگر از شاهکارهای سرمربی فعلی استقلال بود که پس از دقایقی بازی حدود 90 هزار دلار به باشگاه ایرانی باخت و در فیفا گلایه کرد! اخراج میشائیل هنکه سرمربی آلمانی از کادر فنی پس از چند پیروزی متوالی در دربی مظلومی در دربی سورابین منجر به شکست 4-2 شد که اگر مرسی نبود نتیجه ای غیرمنتظره و تاریخی بود!

اما با شکایت فیفا از استقلال این باشگاه به فیفا محکوم شد و مبلغی به عنوان غرامت پرداخت کرد. اکنون خواسته یا ناخواسته تحت تأثیر نصایح مرفاوی و مستضعفان یا اعتقاد خود به بیگانه هراسی، در مسیر خطرناکی قرار گرفته است که اگر رفتار خود را مانند موارد ذکر شده تغییر ندهد، دودش بلند می شود. نگاه استقلالی ها و هوادارانش.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم