افزایش حقوق سربازان در سال آینده منتفی نیست

[ad_1]

حجت الاسلام میرتاج الدینی با رد برخی اخبار منتشر شده مبنی بر لغو افزایش سربازی در سال آینده، گفت: حقوق سربازان از تبصره 7 بودجه اختصاص می یابد و ربطی به بحث خرید سرباز ندارد. “

حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی امروز (چهارشنبه) گفت: مصوبه کمیسیون مشترک افزایش حقوق سربازان در سال آینده لغو نشده و در صورت تصویب مجلس و هیات امنا در سال 1401 اجرایی می شود. ».

یکی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 از افزایش 60 تا 90 درصدی حقوق سربازان خبر داد و گفت: این افزایش به وضعیت تأهل و حوزه خدمت بستگی دارد.

نایب رئیس دوم کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه حقوق ماهانه سربازان متاهل پنج میلیون تومان خواهد بود، گفت: به طور میانگین حقوق سربازان نسبت به سال جاری سه برابر افزایش می یابد. حقوق مشمولان مجرد غیرعملیاتی 60 درصد پرداخت کننده، سربازان مجرد عملیاتی 75 درصد پرداخت کننده و متاهل 90 درصد پرداخت کننده خواهد بود.

یکی از اعضای کمیسیون تلفیق گفت: میانگین حقوق سربازان در سال گذشته 300 هزار تومان بود، امسال به یک میلیون و 500 هزار تومان رسید و سال آینده بالای 3 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود.

وی ادامه داد: در سال 1401 هیچ سربازی کمتر از سه میلیون و 350 هزار تومان دریافت نمی کرد.

خجت الاسلام میرتاجینی با رد برخی اخبار منتشر شده مبنی بر لغو افزایش حقوق سربازان در سال آینده گفت: حقوق سربازان از تبصره 7 بودجه اختصاص می یابد و ربطی به بحث خرید سرباز ندارد.

وی با اشاره به اینکه ستاد کل نیروهای مسلح نیز با افزایش حقوق موافق است، خاطرنشان کرد: افزایش سربازی و صدور کارت آزادسازی رایگان برای سربازان 30 تا 2 ساله در سال آینده منوط به موافقت عمومی و تصویب هیات امنا است.

کمیسیون تلفیق چندی پیش افزایش حقوق سربازان در سال آینده را تصویب کرد که در آن «محسن دهنوی» نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در تشریح این تصمیم گفت: حداقل حقوق سربازان در سال آینده به 3 میلیون و 350 هزار تن می رسد. حقوق ماهانه سربازان متاهل پنج میلیون تن و میانگین حقوق سربازان نسبت به امسال سه برابر خواهد شد.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما