اعلام نظر رئیس سازمان اطلاعات سپاه مبنی بر دلار ۴۲۰۰ تومانی در جلسه غیرعلنی مجلس

[ad_1]

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز گفت: در جلسه امروز نظر دستگاه ویژه مطرح شد وی دستگاه را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا، سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات جلسه امروز نمایندگان مجلس در پشت درهای بسته گفت: گفت وگویی بین نمایندگان و مسئولان ذیربط صورت گرفت.

وی ادامه داد: دلیل برگزاری این جلسه این است که بودجه صرفا دستور العمل دولت نیست، بلکه بر زندگی مردم و امور جاری همه دستگاه ها تأثیر می گذارد. ; بنابراین در ابتدای بررسی بودجه این جلسه را پشت درهای بسته برگزار کردیم.

موسوی در ادامه اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان محترم دولت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس کل بانک مرکزی و وزیر جهاد کشاورزی حضور داشتند و نظرات کارشناسی این دستگاه ها را تشریح کردند.

وی افزود: در جلسه امروز رؤسای کمیسیون های اقتصاد، برنامه، بودجه و نیرو درباره لغو ارز ترجیحی صحبت کردند و سپس 6 نماینده به قید قرعه صحبت کردند و دغدغه های خود را تشریح کردند.

در ادامه سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز نظرات دستگاه های اطلاعاتی نیز بیان شد.

وی افزود: در این جلسه ساختمانی برای رای گیری نداشتیم و هدف این بود که از طریق گفت وگو به دیدگاه های خود نزدیک شویم. زیرا معتقدیم اگر این طرح اجرایی شود باید با نگاه های نزدیک مجلس و دولت اتفاق بیفتد.

موسوی در خصوص نتایج حاصله گفت: نیاز به هماهنگی بین دولت و مجلس در خصوص مسائل بودجه و ارز ترجیحی و نیز اهمیت در نظر گرفتن نظام حمایتی برای حذف ارز ترجیحی از محورهای مهم این جلسه است. سخنران در جمع بندی نهایی شد.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما