اضافه کردن خودکار زیرنویس به ویدیوهای اینستاگرام برای ناشنوایان


فرارو-اینستاگرام روز سه‌شنبه اعلام کرد که زیرنویس‌های خودکار را به ویدیوهای خود اضافه می‌کند. تا به حال، سازندگان محتوا مجبور بودند به صورت دستی زیرنویس را به ویدیوهای خود اضافه کنند.

به گزارش فراار، اینستاگرام می‌گوید افزودن زیرنویس به ویدیوها در اینستاگرام، استفاده از این نرم‌افزار را برای افراد ناشنوا و کم‌شنوا آسان‌تر می‌کند. این ویژگی برای کاربرانی که ترجیح می‌دهند ویدیوها را در سکوت تماشا کنند نیز مفید است. تیک تاک همچنین در آوریل 2021 زیرنویس‌های ویدیویی خودکار را به برنامه خود اضافه کرد.

آدام موزری، مدیر عامل اینستاگرام گفت: «این ویژگی جدید برای مدت طولانی وجود دارد و کاربران می توانند آن را روشن یا خاموش کنند. کاربران می توانند گزینه نمایش زیرنویس ها را در قسمت تنظیمات پیشرفته در حین انتشار فعال یا غیرفعال کنند. این ویژگی در حالی منتشر شد که اینستاگرام پلتفرم خود را به روز کرد و ویژگی های جدیدی را برای رقابت بهتر با TikTok معرفی کرد. این شرکت بر روی گسترش Reels متمرکز شده است و ویژگی های مشابهی را با رقیب خود Tic Tac منتشر می کند.

در اوایل سال جاری، اینستاگرام اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند نه تنها حلقه‌های ویدیو، بلکه هر محتوای ویدیویی موجود در برنامه را ریمیکس کنند. این شرکت رسماً یک Remix مشابه ویژگی Duets Tic Tac را در مارس سال گذشته راه اندازی کرد. در اواخر سال گذشته، اینستاگرام همچنین یک ویژگی جدید “Reels Visual Replies” را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به یک نظر ارسال شده در زیر پست پاسخ دهند و در یک ویدیو به آن پاسخ دهند. این ویژگی مشابه پاسخ‌های ویدیویی TickTalk است که به کاربران اجازه می‌دهد به نظرات مربوط به محتوای ویدیوی خود پاسخ دهند.

اینستاگرام

قابلیت زیرنویس خودکار نیز یک روز پس از اعلام پایان پشتیبانی IGTV توسط اینستاگرام راه اندازی خواهد شد. اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون بر روی ویدیوها در اپلیکیشن اصلی خود تمرکز خواهد کرد و در ماه های آینده به ساده سازی و بهبود ویدئوها در اپلیکیشن اصلی اینستاگرام خود ادامه خواهد داد. اینستاگرام همچنین بر روی Reels تمرکز کرد و گفت که Reels همچنان بزرگترین مشارکت کننده در تعامل رو به رشد برنامه است و قصد دارد به سرمایه گذاری در این ویژگی ادامه دهد.

منبع: techcrunch


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم