استقلال و گلگهار بهترین بازی های لیگ بودند

[ad_1]

خبرگزاری مهر: مدافع سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از ابتدای فصل تاکنون بازی جذابی را ندیده ایم، گفت: دیدار استقلال و گل گهر سیرجان فنی ترین بازی لیگ بود.

محمدرضا شکورزاده با اعلام پیروزی 2 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل گل گهر سیرجان گفت: چند هفته بعد شاهد بازی جذاب و دیدنی دو تیم در لیگ برتر بودیم. استقلال و گور در این دیدار به سه امتیاز نیاز داشتند و هر کدام که پیروز شدند به صدر جدول رسیدند. همه منتظر بازی هجومی این دو تیم بودند.

مدافع سابق استقلال افزود: آبی ها در نیمه اول ظاهری شگفت انگیز داشتند، در دقایق ابتدایی بازی هجومی به گل رسیدند، این روند ادامه داشت و توانستند گل دوم را به ثمر برسانند. دیدیم که در دقایق پایانی نیمه اول استقلال دوباره یک پنالتی را به گل تبدیل کرد که متاسفانه وریا گفوری نتوانست آن را به عنوان گل اول به ثمر برساند. در نیمه دوم گل گور تلاش کرد تا سه امتیاز بازی را کسب کند. این تیم با کار زیاد یک بار به گل رسید اما حضور یک دروازه بان آماده کنار دروازه استقلال با نام مستعار “مظاهری” دلیل مساوی نشدن گل گور بود.

شکورزاده تاکید کرد: استقلال می داند دو دروازه بان خوب برای این تیم مفید است. من و همه فوتبالدوستان معتقدیم که رشید مظاهری بهترین دروازه بان حال حاضر کشورمان است و بدون شک می تواند شماره یک تیم ملی ایران باشد. استقلال به لطف سیوهایی که در بازی های اخیر مقابل حریفان انجام داده آمادگی خود را به اهالی فوتبال نشان داده و حالا سرمربی تیم ملی ایران می تواند از داشتن دروازه بان فوق العاده آماده احساس رضایت و خوشحالی کند.

وی با انتقاد از عملکرد مدافعان استقلال گفت: از این بازی آبی ها توانستند سه امتیاز را کسب کنند اما هنوز نواقص خط دفاعی برطرف نشده است. متأسفانه مدافعان استقلال چندین اشتباه روی دروازه گهر مرتکب شدند که اوج آن ضربه دقایق پایانی گادوین مانچ بود که البته مظاهری به خوبی توانست آن را دفع کند. محمود فکری که یکی از بهترین هافبک های دفاعی فوتبال ایران بود باید نظم بیشتری به خط دفاعی بدهد و در صورت نیاز آنها را بیشتر در تمرینات نگه دارد. اگر این روند ادامه پیدا کند، استقلالی ها در آینده دچار مشکل می شوند، بنابراین کادر فنی استقلال باید بیشتر از قبل برای مدافعان این تیم تمرین کند.

مدافع سابق فوتبال استقلال در خصوص دیدار استقلال و آلومینیوم اراک که روز دوشنبه 15 دی ماه برگزار می شود، گفت: تیم آلومینیوم در هفته های اخیر روند رو به رشد و نتایج قابل قبولی در لیگ داشته است. استقلالی ها باید فراموش کنند. پیروزی مقابل گل گهر و آماده شدن برای بازی با آلومینیوم اراک. البته بازیکنان خطیبی انگیزه بالایی دارند تا بتوانند استقلال را شکست دهند یا در تهران مساوی کنند، بنابراین محمود فکری باید حریف خود را به خوبی آنالیز کند و نقاط قوت و ضعف حریف را بیابد. او همچنین باید بر اساس شرایط آلومینیوم اراک مربی تیمش باشد تا بتواند در این بازی پیروز شود و برتری خود را ادامه دهد.

شکورزاده در خاتمه خاطرنشان کرد: پیروزی مقابل آلومینیوم اراک می تواند شرایط روحی استقلالی ها را برای بازی با پرسپولیس آماده کند، زیرا حالا که پرسپولیس در دو بازی اخیر چهار امتیاز را به تساوی کشیده و از دست داده است، قطعا پیگیر خواهد بود که بتواند در سپاهان اول به پیروزی برسد. و سپس در استقلال برای رسیدن به بالای جدول.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

فالوور اینستاگرام راهی برای افزایش تعداد پیروان شما
افزایش فالوور اینستاگرام راهی برای رسیدن به موفقیت
Unlock the Power of Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Authority and Rankings
تعبیر خواب تلفنی و آنلاین: چگونه به رمزگشایی دستورالعمل‌های ناخودآگاه خواب بپردازیم؟
شیر بت بهترین سایت پیش بینی و شرط بندی
Sidebar Backlink SEO: Boosting Your Website’s Ranking and Visibility
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorial
تماس با ما