استقلالی پرسپولیس نباش!

[ad_1]

هابارآنلاین: به دستور محمود فکرا میلیچ به باشگاه واگذار شد.

راه حل های شگفت انگیز و هیجان انگیز در استقلال. شاید قانون را نمی دانند و شاید می خواهند لجبازی کنند و برای بازیکنان داخلی خط و نشان بکشند، مسیری را که تیم های دیگری مثل پرسپولیس طی می کنند، طی کنند، آن بی تدبیری در برخورد با بازیکنان خارجی است. !!

ترکیب استقلال مقابل گل گهر و پیام نه چندان بد

زمانی که تیم استقلال مقابل گل گهر اعلام شد، نام یک بازیکن در بین بازیکنان نبود. میلیچ. پایانی بود و چقدر از مسئولان استقلال به هواداران قول دادند که میلیچ به جایی نخواهد رسید. به هر حال او آمد و جزو تیم شد اما وقتی میلیچ مقابل گل گهر در استقلال قرار نگرفت، پیامی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «بی دلیل روی نیمکت بنشین! “همیشه حمایت از یک تیم اشکالی ندارد. ما دیروز به خوبی پیروز شدیم و هم تیمی هایم عملکرد خوبی داشتند.” !! اما با تصمیم کادر فنی این بازیکن به باشگاه منتقل شد تا درباره او تصمیم گیری کند.

مشکل فضای مجازی و حساسیت فکری

محمود فکری هفته گذشته درباره دلایل ناکامی استقلال صحبت کرد و گفت بسیاری از مشکلات این تیم مربوط به فضای مجازی است! او حتی در تمرینات به بازیکنان گفت که اگر چیزی در فضای مجازی ببیند، رسیدگی می کند. احتمالا دسترسی میلیچ به باشگاه نیز به این موضوع مرتبط نخواهد بود. میلیچ در هفته های اخیر نیز در بیانیه ای طولانی از کادر فنی حمایت کرد که باعث شد گروه زیادی از هواداران در آن زمان از محمود فکری حمایت کنند.

جلسه شورای انضباطی به زودی

جلسه رسیدگی به پرونده میلیچ امروز یا فردا برگزار می شود. بدیهی است که میلیچ در هیچ تیمی کری نخوانده است و بعید است پستی که او رفت آنقدر حساس باشد که تیم را به حاشیه براند.

احساسات مستقل متمرکز است، دیگر نمی توانند بازیکنان خارجی را بپذیرند

میلیچ به باشگاه منتقل می شود و در هر صورت ممکن است مسئولان استقلال تصمیمی بگیرند که منجر به جدایی این بازیکن از استقلال شود. فسخ یک طرفه قرارداد بدون شک خسارت زیادی به باشگاه وارد می کند. جریمه های بزرگ استقلال و پرسپولیس را تجربه کنید. برای اینکه احساسی تصمیم نگیرند باید نور روشنی داشته باشد، جدای از جریمه و غرامت دلاری بازیکنان، حس استقلال باید روی این باشد که طبق قانون جدید وزارت ورزش و جوانان، هر تیمی که بازیکن خارجی را از دست بدهد دیگر نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند. میلیچ بازیکن خوب و یکی از تاثیرگذارترین چهره هاست. استقلالی ها باید مراقب باشند که این بازیکن را به راحتی از دست ندهند و جریمه های سنگینی متحمل نشوند.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما