ارائه یک درمان معقول در برابر پشه های ترماسل

[ad_1]

فرارو-در فصل بهار در برخی مناطق به طور ناگهانی تعداد زیادی پشه ظاهر می شود، مقابله با این موجودات تشنه به خون کار آسانی نیست. پوشاندن خود و محیط با حشره کش ها و سمپاشی باغات با آفت کش ها یکی از رایج ترین روش های کنترل حشرات است. اما این روش بهترین راه حل و راه دوستدار محیط زیست نیست.

به گزارش فراار، Thermacell اخیرا یک ماده دافع پشه ساخته است. با استفاده از این ماده دافع پشه، به جای پوشاندن بدن برای جلوگیری از حملات پشه، یک منطقه حفاظتی در اطراف شما ایجاد می شود تا از نزدیک شدن حشرات جلوگیری شود. دافع پشه هوشمند Liv که دیروز (1 مارس 2022) راه اندازی شد، اولین سیستم دافع پشه مورد نیاز Thermacell برای خانه ها است.

ارائه یک دافع پشه معقول ترماسل // اد

طبق گفته Thermacell، سیستم مبتنی بر برنامه با یک کیت سه دافعه و یک هاب با قیمت 699 دلار عرضه می شود. این سیستم به عنوان یک بسته چهار تکه به قیمت 799 دلار برای پوشش 1260 فوت مربع یا یک بسته پنج تکه به قیمت 899 دلار برای پوشش کمتر از 1600 فوت مربع به فروش می رسد. این حشره کش هوشمند با همکاری Amazon Alexa و Google Assistant از بروز خطا جلوگیری می کند. ترماسل بیش از دو دهه است که در حال توسعه نسخه های قابل حمل سیستم دافع پشه بوده است. این محصولات برای استفاده در کمپینگ ها، فضای باز و صندلی های پاسیو طراحی شده اند و هنوز به صورت دستی کار می کنند و حمل آن آسان است. Liv اولین دافع الکتریکی دائمی پشه است.

ارائه یک دافع پشه معقول ترماسل // اد

Thermacell در مواد دافع پشه خود از 5.5٪ متافلوترین (یک مولکول مصنوعی ثبت شده در EPA، که یک دافع طبیعی است که در گل داوودی که از پشه متنفر است) تشکیل شده است. سیستم Liv با گرم کردن یک کارتریج دافع در داخل هر ماده دافع هوا که آن را در هوا پخش می کند، کار می کند و یک ابر بی بو نامرئی در اطراف شما ایجاد می کند که چندین پشه می توانند از آن عبور کنند (Thermacell می گوید بازده 93٪).

سیستم توسط یک هاب کنترل می شود. هاب به یک پریز خارجی وصل می شود و حداکثر پنج دافع خارجی را ارائه می دهد. سپس توسط برنامه از طریق اتصال Wi-Fi کنترل می شود. کاربر می تواند در صورت نیاز سیستم را روشن و خاموش کرده، آن را تنظیم کرده و سطح مواد دافع را کنترل کند. این شرکت توصیه می کند قبل از اینکه بخواهید زمانی را در فضای باز بگذرانید، آن را به مدت 15 تا 30 دقیقه روشن کنید. Liv با بلندگوهای هوشمند Amazon Alexa و Google Nest برای کنترل صدا کار می کند و هر کارتریج دافع تقریباً 40 ساعت دوام می آورد. هزینه تکمیل مجدد برای یک بسته شش رقمی 120 دلار است.

ارائه یک دافع پشه معقول ترماسل // اد

لیو محصول ارزان قیمتی نیست و جایگزین آن برای این نوع حفاظ حیاط، سیستم اسپری شیمیایی است که معمولاً شامل پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری و نصب سیستم اسپری پمپاژ آفت کش ها به شرکت می شود. هر دوی این محلول ها گران هستند و می توانند به حشرات دیگری به جز پشه ها آسیب برسانند. ترماسل به The Verge گفت که هیچ مدرکی دال بر آلوده کردن حشرات هم اندازه لیو وجود ندارد. اما از آنجایی که شما آن را فقط در صورت تقاضا و در یک منطقه متمرکز استفاده می کنید، نه به طور مداوم، هر گونه تاثیر منفی باید در مقایسه با راه حل های دیگر کاهش یابد.

منبع: theverge

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
تعمیرات پرینتر: راهنمای کامل برای اصلاح و بهبوددهی دستگاه
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تعمیر دستگاه لیبل زن: همه چیزی که باید درباره آن بدانید
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
تماس با ما