آپارتمان رونالدو در برج ترامپ را می فروشم

[ad_1]

کریستیانو رونالدو در این فصل نه تنها متوجه رکود قابل توجهی در ورزش شده است، بلکه ضررهای اقتصادی قابل توجهی نیز متحمل شده است.

ستاره پرتغالی “منچستریونایتد” آپارتمان خود در برج ترامپ در نیویورک را که در سال 2015 خریداری کرده بود، به قیمت 7.18 میلیون دلار فروخت که 11.32 میلیون دلار کمتر از خرید یک آپارتمان سه اتاقه مشرف به مرکز نیویورک است. پرداخت شده.

در زمان انجام این معامله شایعاتی مبنی بر اینکه کاپیتان تیم ملی پرتغال در بدو ورود به این کشور برای بازی در MLS، برای تامین مسکن در آمریکا آپارتمان خریده بود، اما این اتفاق نیفتاد. اکنون هنگام فروش این آپارتمان با چنین ضررهای مالی، به نظر نمی رسد که او شانسی برای ورود به MLS داشته باشد.

اگرچه این ضرر در مقایسه با سود رونالدو چندان قابل توجه نخواهد بود – زیرا ستاره پرتغالی با درآمد سالانه 120 میلیون دلار سومین ورزشکار پردرآمد جهان است که طبق مجله فوربس منتشر شده است – اما او هنوز هم کم نیست. به گزارش مارکت واچ، دلیل کاهش شدید قیمت ملک رونالدو در برج ترامپ، تاثیر همه گیری تاج بر اقتصاد آمریکا بود. این وب سایت ادعا می کند که رونالدو سه سال پیش می خواست آپارتمان خود را به قیمت حدود 9 میلیون دلار بفروشد، اما خریدار پیدا نکرد. در نتیجه یک سال بعد او قیمت را به 7.99 میلیون دلار کاهش داد و در نهایت ملک خود را به همان قیمت امسال فروخت که کمتر از نصف پولی است که برای خرید آن پرداخت کرده است.

مالکیت رونالدو بر این آپارتمان نیز مشکلاتی را برای او به همراه داشت، زیرا برجی که واحد او در آن قرار دارد متعلق به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا است. در سال 2017، گروهی از هواداران حتی برای درخواست از رونالدو برای فروش واحدش امضا جمع آوری کردند، اما به دلیل محبوبیت بی‌شمار ترامپ، نه تنها رونالدو، بلکه صاحبان بلوک‌های دیگر واقع در برج ترامپ نیز برای فروش دارایی خود با مشکل مواجه شدند. بدیهی است که علاوه بر مسائل سیاسی مرتبط با ترامپ، در تصمیم آنها برای فروش واحدهای خود در برج ترامپ، مسائل لجستیکی نیز دخیل بوده است.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

فرایند نورد گرم چیست؟
سایت بازی انفجار ایرانی: جایگاه و اهمیت آن در دنیای بازی‌های آنلاین
بازی انفجار ایرانی: سایت تخصصی با درگاه مستقیم
تفاوت تیشرت مردانه عمده فروشی با محصولات دیگر
معرفی مکمل کراتین بدنسازی: تقویت عضلات و افزایش قدرت
۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ! ۱۰ جایگزین عالی برای واتساپ!
تماس با ما